Co2 Carboxy topeltensüümidega poore puhastav koorija 180ml

54.00

Väga kontsentreeritud ekstraktiga mask, mis steriliseerib poorid ja aknet tekitavad bakterid. Toode stabiliseerib eriti hästi aknest põhjustatud põletikku ja kutsub päikesekahjustuste korral esile naha tervendava tegevuse.

Laos

Kirjeldus

Süsinikdioksiidi kasutamine on kontseptsiooni muutnud ja seda rakendatakse karboksüteraapias.

Kui maskikomplektis tekitati süsinik ja testiti nahas olevat hapniku rõhku, leidis kinnitust, et hapniku rõhk saavutas maksimaalse väärtuse. Seda tehnoloogiat rakendav komplekt on CO2 Carboxy teraapia.

CO2 (süsinikdioksiidi) põhitoime

Farmakoloogiline teooria on see, et karboksü-topeltensüümidega pooriteraapia käigus toodetud süsinikdioksiid tekitab süsinikhappe kaudu tugeva vasodilatatsiooni. Kui süsinikdioksiid tungib otse veresoontesse, laiendab see veresooni palju rohkem kui mis tahes vererõhk. Kuna süsinikdioksiid lahustub vees kergesti, suurendab süsinikdioksiid verevoolu kiirust. Sellest andsid 19. sajandi lõpus ja 20.sajandis teada sellised teadlased nagu Wintermiz ja Dr. Rose. Tegelikult on Euroopas erinevad perifeerse vereringe häired esinenud juba iidsetest aegadest saati. Kõrge vererõhu ja südamehaiguste raviks on kasutatud gaseeritud allikavee vanne ning Jaapanis on gaseeritud vannide kasulikkus hästi teada. Süsinikdioksiidi vasodilatatsioon ja Bohri efekt suurendavad kudedes hapniku osarõhku, mis soodustab rakkude üldist aktiivsust (ainevahetust) ja jääkainete väljutamist. See on valgendava, osalise reduktsiooniefektiga teaduslikku nahahooldust rakendav toode. CO2 pooriravi on uuenduslik ravimite manustamise süsteem, mis tekitab süsinikdioksiidi (CO2) ja mida kasutatakse maskidena. See aitab küllastunud hapnikul pidevalt ja tõhusalt naha sisse tungida.

Väga kontsentreeritud ekstraktiga mask, mis steriliseerib poorid ja aknet tekitavad bakterid. Toode stabiliseerib eriti hästi aknest põhjustatud põletikku ja kutsub päikesekahjustuste korral esile naha tervendava tegevuse. Mask, mis taotleb sama tulemust väga spetsiaalse kõrgekvaliteetse raviga, mis sisaldab palju omaenda seerumit.

CO2 Carboxy topeltensüümidega pooriravi toime

 • See leevendab kiiresti nahapõletikku ja allergilist atoopilist nahka.
 • See leevendab kiiresti nahapõletikku ja naha punetust.
 • Pinguldab näonahka (tõstev efekt).
 • Muudab pigmenteerunud naha säravaks ja selgeks.
 • Aitab habraste juuste kasvu korral.

 CO2 (süsinikdioksiidi) mehhanism

Inimese kehal on loomulik tervenemisvõime ja ravimite suurim eesmärk on sellele võimele kaasaaitamine. Üks olulisemaid asju on see, et ravitavad rakud oleksid varustatud hapnikuga, ja kõige tõhusam vahend selleks on süsinikdioksiidi kasutamine. Toimub mitte ainult veresoonte laienemine, vaid Bohri ka efekt küllastab rakkudesse viidavat hapniku.

Mis on Bohri efekt?

Veres sisalduv hapnik on hemoglobiiniga sidumise vorm. Kui hemoglobiin jõuab piirkonda, kus tekib süsinikdioksiid, seob see end sellega ja surub oma hapniku naha poole. Selle tulemusena varustatakse ümbritsevad rakud hapnikuga.

CO2 Carboxy ravi uurimisrühm

Dm. Celli uurimisrühm on loodud vasodilatatsiooni ja hapniku osarõhuga CO2 Mediploreri ohutuse ja kliiniliste mõjude uurimiseks. Tegime kindlaks, et CO2 kasutamise abil oli võimalik tõhusalt toime tulla aknega, allergiaga, pigmentatsiooniprobleemidega ja muuga, mida oli tavapärase süsteemiga raske hallata.  Lisaks leidsime väga huvitava tulemuse, milleks oli naha selge tekstuuri säilimine isegi pärast CO2 kasutamise lõpetamist, kui seda oli pidevalt rohkem kui ühe kuu jooksul kasutatud.

CO2 Carboxy poorimaski ainulaadsed omadused

CO2 Carboxy pooriravi eripäraks on selle lühike ja pikaajaline kasutamine, mis vähendab poore. Eelkõige on kindlaks tehtud, et näonaha pinguldamise toime on üllatav. Mõned inimesed kogesid näonaha pinguldumist pärast ühenädalast kasutamist. Samuti võib pärast ühte kasutuskorda kaduda selline nähtus nagu kapillaaride suurenemisest põhjustatud naha punetus. Nahk tõmbub kohe kokku ja pinguldub. Kasutades CO2 Carboxy ravi oli võimalik hallata valgendamist, aknet, pigmendiprobleeme, näonaha pinguldamist ja juukserakkude aktiveerimist, mida oli raske hallata tavapärase süsteemiga. See on lihtsam ja ohutum

Toime / mõju

 • Toode tagab tundliku naha füsioloogilise tasakaalu.
  • Leevendab tundlikku nahka.
  • Rahustav ja tasakaalustav mõju epidermisele.
  • Aitab vähendada nahaärritust ja elastsust.
  • See toode sobib hästi jääkainete ja meigi eemaldamiseks.

Kuidas kasutada:

Hõõru väike kogus toodet õrnalt näole ja kaelale ning 10 minuti pärast pihusta PLS-i kogu näole ning loputa 2 minuti pärast leige veega.

Peamised koostisosad:

 • Pantenool (Panthenol) – niiskus / niisutav, põletikuline / põletikuvastane, nahka hooldav, nahka kaitsev / rahustav
  • Papaiin (Papain) – ennetab naha vananemist , suurendab elastsust
  • Bromaliid (Bromalide )– vähendab põletikku, pärsib trombogeneesi
  • Arcmella ekstrakt (Arcmella extract )– parandab kortse, kortsude leevendamine, antibakteriaalne, naha hapnikuvarustus
  • MSM – valgendamine, sarvkesta eemaldamine
  • Niatsiinamiid (Niacinamide )– valgendamine

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Co2 Carboxy topeltensüümidega poore puhastav koorija 180ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.